ekonsultacje1
  • REJESTRACJA - 32 411 0 777
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Medyk Sosnowiec

Informacje o klinice

Informacje o klinice

box1MEDYK" Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji świadczy usługi medyczne nieprzerwanie od 1992 roku.

Głównym obszarem działalności naszej placówki od momentu jej powstania jest Medycyna Pracy - wykonywanie kompleksowych badań profilaktycznych, w miarę upływu czasu zakres usług medycznych został poszerzony o profesjonalną diagnostykę, rehabilitację oraz konsultację lekarzy innych specjalności.

Oferujemy Państwu szeroki asortyment usług medycznych, możliwość wykonania badań laboratoryjnych, współpraujemy z ponad czterdziestoma lekarzami różych specjalności z wieloletnią praktyką zawodową, co w połączeniu z obsługą Pacjenta wykonywaną przez kompletny, wykwalifikowany i doświadczony personel oraz przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, stawiając przede wszystkim na dobro Pacjenta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej placówki oraz do korzystania z naszych usług.

Zapraszamy wszystkich pacjentów do konsultacji online. Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na konsultacje internetowe. W tym momencie przy braku możliwości fizycznego kontaktu i bezpośredniego badania jest to najbezpieczniejszy i najszybszy sposób profesjonalnej konsultacji lekarskiej z lekarzem specjalistą.

Dane do przelewu:

MEDYK
Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ul. Kaliska 41
41-200 Sosnowiec

ING Bank Śląski Numer konta: 97 1050 1360 1000 0008 0012 9991
Kod BIC SWIFT: INGBPLPW